Rok szkolny 2014/2015

W celu utworzenia konta z dostępem dla uczniów lub nauczycieli proszę o zarejestrowanie się za pośrednictwem formularza

Załóż swoje konto

a następnie przesłanie do mnie za pomocą wiadomości w systemie Librus Synergia loginu do utworzonego konta w celu weryfikacji uprawnień.

Waldemar Hawro

administrator strony

 

Zachęcam również do współpracy przy stronie i zamieszczania materiałów. Osoby zainteresowane proszę o kontakt za pośrednictwem Librusa lub osobiście.

W związku z reformą podręcznikową informujemy, że w nadchodzącym roku szkolnym podręczniki do klas I gimnazjum uczniowie otrzymają w szkole i nie muszą niczego kupować. Więcej o reformie i jej kolejnych etapach można przeczytać na stronie szkoły podstawowej (tutaj).

Pozostałe klasy, tzn. klasy II i klasy III muszą się w tym roku zaopatrzyć w podręczniki i ćwiczenia według starych zasad, czyli muszą je kupić we własnym zakresie. Aktualną listę podręczników na przyszły rok szkolny można znaleźć w e-dzienniku Librus, lub prościej klikając tutaj.

Dnia 09.09.14 o godzinie 18.00 odbędzie się zebranie rodziców uczniów Szkoły Podstawowej a o godzinie 18.30 zebranie Rady Rodziców .

 

źródło: http://muzhp.pl/aktualnosci/1468/plebiscyt-historyczny-miesiecznika-mowia-wieki--wybieramy-polskiego-bohatera-drugiej-wojny-swiatowej

W maju będzie obchodzona 70. rocznica zakończenia drugiej wojny światowej. Z tej okazji miesięcznik "Mówią Wieki" zaprasza do udziału w plebiscycie na największego narodowego bohatera konfliktu, który tak boleśnie doświadczył Polskę i jej mieszkańców.

W zacnym gronie kandydatów do tytułu znalazła się również Rodzina Ulmów.

Wśród uczestników plebiscytu zostaną rozlosowane nagrody rzeczowe. Zachęcamy do głosowania.

 

Dyrekcja Zespołu Szkół w Markowej informuje rodziców i uczniów, że Msza Święta na rozpoczęcie roku szkolnego będzie w poniedziałek 1 września o godz. 900.


Uczniowie Szkoły Podstawowej ze środka przychodzą do szkoły na godz. 815 i po akademii i spotkaniu z wychowawcami idą do kościoła z wychowawcami i nauczycielami.


Uczniowie z filii przychodzą do szkoły na krzyżówki na godz. 800 a następnie pod opieką rodziców idą do kościoła na Mszę Świętą.


Uczniowie Gimnazjum przychodzą do szkoły na godz. 845 i pod opieką wychowawców idą na Mszę Świętą. Po mszy uczniowie Gimnazjum wracają do szkoły z wychowawcami na akademię i spotkanie z wychowawcami.