I miejsce w Gimnazjadzie Powiatowej w szachach drużynowych :

 

  1. Marcin Balawejder
  2. Bartosz Bobowski
  3. Marta Bar
  4. Michał Rut
I miejsce w Gimnazjadzie Powiatowej w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt:

  1. Aleksandra Lonc
  2. Magdalena Lonc
  3. Agnieszka Wrona
  4. Anna Kochmańska
  5. Gabriela Fajger
  6. Patrycja Hawro
  7. Aleksandra Olbrycht
  8. Izabella Humeńczuk
  9. Marzena Kielar
  10. Marta Bar
I miejsce w Gimnazjadzie Powiatowej w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców:
 
  1. Michał Flejszar
  2. Bartosz Bar
  3. Piotr Bar
  4. Patryk Bar
  5. Szymon Bar
  6. Piotr Kochmański
  7. Sebastian Olbrycht
  8. Sylwester Sobek
  9. Piotr Szajer
  10. Piotr Frend
  11. Bartosz Szylar
II miejsce w Gimnazjadzie Powiatowej w Indywidualnych Biegach Przełajowych:
  1. Izabella Humeńczuk
  2. Michał Szpytma
 
II miejsce w Gimnazjadzie Rejonowej w Sztafetowych Biegach Przełajowych:
  1. Piotr Balawejder
  2. Bartosz Bar
  3. Michał Flejszar
  4. Piotr Bar
  5. Piotr Kochmański
  6. Wojciech Prychoceń
  7. Patryk Bar
  8. Sylwester Sobek
  9. Piotr Szajer
  10. Bartosz Szylar
VI miejsce w Gimnazjadzie Wojewódzkiej w Sztafetowych Biegach Przełajowych:
  1. Piotr Balawejder
  2. Bartosz Bar
  3. Michał Flejszar
  4. Piotr Bar
  5. Piotr Kochmański
  6. Wojciech Prychoceń
  7. Patryk Bar
  8. Sylwester Sobek
  9. Piotr Szajer
  10. Bartosz Szylar

Sukcesy sportowe w roku szkolnym 2008/2009

 

 

1. III miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w Sztafetowych Biegach Przełajowych w Rakszawie – opiekun Anna Baran

2. Uczennica klasy 1b Marzena Kielar II miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w Indywidualnych Biegach Przełajowych w Łańcucie – opiekun Anna Baran.

3. Uczennica klasy 2c Karolina Gorzkowicz – II miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w Indywidualnych Biegach Przełajowych w Łańcucie – Opiekun Anna Baran.

4. I miejsce w Powiatowych Szachach Drużynowych w Markowej - opiekun Anna Baran.

5. V miejsce w Gimnazjadzie Rejonowej w Sztafetowych Biegach Przełajowych w Kamieniu – opiekun Anna Baran.

6. Uczennica Joanna Bar - III miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w Indywidualnych Biegach Przełajowych w Łańcucie – opiekun Anna Baran.

7. Uczennica klasy 3c Lilianna Szylar - III miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w Indywidualnych Biegach Przełajowych w Łańcucie – opiekun Anna Baran.

8. II miejsce w okręgowej Lidze Juniorów Młodszych w piłce nożnej – opiekun Piotr Kilian.

9. V miejsce w wojewódzkim ogólnopolskim turnieju COCA –COLA CUP 2009.

10. I miejsce w Szachach Drużynowych w Gimnazjadzie Powiatowej w Markowej – opiekun Piotr Kilian.

 

Sukcesy sportowe w roku szkolnym 2007/2008

  1. I miejsce w Gimnazjadzie Powiatowej w indywidualnych biegach przełajowych Łukasz Kielar,
  2. I miejsce w Gimnazjadzie Powiatowej w sztafetowych biegach przełajowych - chłopcy,
  3. II miejsce w Gimnazjadzie Rejonowej w sztafetowych biegach przełajowych - chłopcy,
  4. X miejsce w Gimnazjadzie Wojewódzkiej w sztafetowych biegach przełajowych - chłopcy,
  5. III miejsce w Gimnazjadzie Powiatowej w piłce nożnej - chłopcy,
  6. III miejsce w Powiatowym Turnieju Bezpieczeństwa Drogowego - chłopcy,
  7. I miejsce w Gimnazjadzie Powiatowej w sztafetowych biegach przełajowych – dziewczęta,
  8. III miejsce w Gimnazjadzie Powiatowej w koszykówce – dziewczęta,
  9. III miejsce w Powiatowych Zawodach Sportowo-Pożarniczych Drużyn OSP – dziewczęta.